למה אנשים בוחרים בלימודי פיתוח תוכנה?

חושבים שבשביל עבודה בהייטק חייבים תואר במדעי המחשב? תחשבו שוב

אם הייתם שואלים לפני 15 שנה מהי הדרך הטובה ביותר להיכנס לעולם ההייטק, התשובה הייתה אחת מהשניים: הדרך הארוכה שכוללת תואר ראשון בלימוד מדעי המחשב במוסד אקדמי והשתלבות במשרת ג'וניור, או הדרך הקצרה (למיוחסים בלבד): שירות צבאי באחת מהיחידות הצבאיות הטכנולוגיות ושימוש בשיטת "חבר מביא חבר" על מנת להתברג בעבודה.

ומה לגבי מי שלא הייתה לו האפשרות (והיכולת הכלכלית) להשלים לימודי פיתוח תוכנה באקדמיה, ומצד שני לא התברג באחת מיחידות העילית הטכנולוגית של צה"ל?

הוא (והיא) נשארו מחוץ לעולם ההייטק. פשוט כך.

למרבה המזל, במהלך 15 השנים האחרונות העולם השתנה, וכך גם אפשרויות הכניסה לעולמות ההייטק. הודות לפריחה המתמשכת שחווה ענף ההייטק הישראלי במהלך השנים האחרונות, ובפרט מאז פרוץ מגפת הקורונה, הדרישה לעובדים מיומנים ובעלי ניסיון בעולם ההייטק הגיעה לשיאים חסרי תקדים, והאמת היא שקומץ המוסדות האקדמיים המציעים לימודי פיתוח תוכנה, יחד עם עם יחידות העילית הטכנולוגית של צה"ל, פשוט לא מצליחות להכשיר בוגרים בקצב שענף ההייטק דורש על מנת להמשיך ולהוביל את הכלכלה הישראלית במאה ה-21.

וכאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה. הדרישה ההולכת וגוברת לעובדים מקצועיים בעולם ההייטק היא ההזדמנות שלכם לפתח קריירת הייטק מרתקת (ומתגמלת), גם אם אין לכם תואר ראשון/שני בהנדסה, או סלפי עם "הבן של השר" מ-8200. ואיך עושים את זה? באמצעות הכשרה ייעודית וממוקדת לפיתוח תוכנה בעולם ההייטק, שתלמד אתכם תכל'ס את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להתברג בחברות ההייטק מהשורה הראשונה בארץ ובעולם.

ובמילים אחרות: במקום להעביר 4 שנות לימודים מפרכות בהרצאות משעממות ובשינון חומר תיאורטי שלעולם לא תעשו בו שימוש, ואז להתמודד על קומץ משרות תוכנה ללא ניסיון יחד עם אלפי בוגרים טריים כמוכם, אתם נכנסים למסלול הכשרה ייעודי ומקיף שבתוך מספר חודשים ילמד אתכם hands-on את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת על מנת להשתלב בהצלחה בחברות ההייטק המובילות בארץ ובחו"ל בתור מפתחי תוכנה מוכשרים ומיומנים, עם ידע מקצועי שווה ערך ל-3-2 שנות ניסיון.

להפוך תוך 32  שבועות למפתח תוכנה מקצועי – איך עושים את זה?

מידע נוסף שעשוי לעניין אותך..
לימודי פיתוח תוכנה – מדוע כדאי ללמוד, אילו יכולות נדרשות ומהיכן מתחילים

לימודי פיתוח תוכנה – מדוע כדאי ללמוד, אילו יכולות נדרשות ומהיכן מתחילים?

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, תחום פיתוח התוכנה טומן בחובו אפשרויות בלתי מוגבלות. הוא חולש על כל תחומי החיים – טלפונים סלולריים, רכבים, כלי תעופה, מכשור רפואי, פיננסים, חקלאות ועוד

Software development - the key to success

מפתח להצלחה: מה הכישורים הנדרשים ממפתח תוכנה מקצועי?

פיתוח תוכנה הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק. המפתחים נמצאים בחוד החנית של התעשייה, התפקיד שלהם נחשב ליוקרתי וגם השכר בהתאם. יחד עם זאת, אם בעבר חברו ההייטק חיפשו

דרושים מתכנתים ללא ניסיון

ניסיון – מה יש בזה שכולם רוצים את זה?

בשוק העבודה התחרותי של היום, אחד הדברים שבוגרי תארים והכשרות מקצועיות נאלצים להתמודד איתו, זו הדרישה הגורפת של מעסיקים לניסיון קודם לטובת קבלה למשרות ג'וניור. בשל הקונפליקט המובנה, רבים תוהים