סיפורי ההצלחה של בוגרינו

ענר, בוגר קורס פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

ענר | מפתח תוכנה

"הגעתי לאינפיניטי מהצבא כי תחום פיתוח התוכנה תמיד עניין אותי. בחרתי באינפיניטי בגלל שאני לומד ועובד יותר טוב עם הידיים. אחת החוויות שאני זוכר לחיוב מההכשרה הם האנשים שעבדתי איתם, שהם מדהימים אחד אחד. ההכשרה תרמה לי מאוד לתהליך הלימוד, באיך שאני ניגש לבעיה, איך אני ניגש למכשול שאני פוגש בעבודה".

צאלה, בוגרת לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובדת כמפתחת

צאלה | מפתחת תוכנה

"הגעתי לאינפיניטי מתחום הפיזיותרפיה ולאחר שחקרתי המון על כל ההכשרות שיש בשוק, שוחחתי עם בוגרים של אינפיניטי והבנתי שזה המקום הכי טוב. היו לא מעט אתגרים בזמן ההכשרה, עובדים המון על אתגרים ודפי עבודה שנותנים ובסוף זה מצליח וזה הכי כיף. זכור לי לטובה שהמנטורים כל הזמן דחפו, האמינו ונתנו את כל מה שיש להם להציע, זה משהו שמלווה אותי גם היום בעבודה. זה הדבר הכי משתלם שעשיתי לעצמי, אני מאוד שמחה ומאוד ממליצה".

ליאור, בוגר קורס פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

ליאור | מפתח תוכנה

"אחרי 9 שנים בתחום הביטחון הרגשתי תחושה של מיצוי וחיפשתי משהו שיאתגר אותי. שמעתי המלצות חמות על אינפיניטי מחברים שסיימו את המסלול. בהכשרה לימדו אותי איך ללמוד, נתנו לנו חומר והיינו צריכים למצוא את הפתרונות בעצמנו וזה אחד הכלים הכי טובים שקיבלתי כאן. כל יום נתקלים באתגר חדש ולדעת לתת פתרונות בעצמי עוזר לי המון בעבודה. היה מאוד קשה, אך הרווח גם גדול מאוד".

דניאל, בוגר קורס פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

דניאל | מפתח תוכנה

"הגעתי לאינפיניטי אחרי לימודי תואר בהנדסת אלקטרוניקה כי הרגשתי שאני צריך פרקטיקה. שמעתי על אינפיניטי הרבה דברים טובים, שהם לא רק ממקצעים את המשתתפים בעולם התכנות, אלא מעניקים כלים שמסייעים להם להשתלב בתעשייה בצורה חלקה. ההכשרה מדהימה, אחרי ראיון או שניים בתעשייה באמת הבנתי כמה הכלים שקיבלתי במהלכה כל כך יעילים. עניתי על שאלות שבחיים לא פגשתי לפני ונתתי פתרונות יצירתיים שבעצם מאחדים את כל הנתונים והנושאים שלמדנו".

ירדן, בוגר קורס פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

ירדן | מפתח תוכנה

"שמעתי הרבה דברים טובים מבוגרי ההכשרה באינפיניטי – שזה מקום שדואג לך מהבחינה המקצועית, החינוך ברמה מאוד מאוד גבוהה והאנשים שמגיעים להכשרה הם ברמה גבוהה. מבחינת הצוות, נותנים לך את הכלים שאתה צריך, אבל את רוב הלמידה אתה עושה בעצמך, שזה היתרון הגדול. אני מסתכל על עצמי לפני ואחרי ההכשרה – יש לי כמות ידע מטורפת שרכשתי כאן וקיבלתי המון כלים שיעזרו לי בעתיד".

ברק, בוגר לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

ברק | מפתח תוכנה

"לפני שהגעתי לאינפיניטי הייתי עורך דין, רציתי ללמוד תכנות בצורה יסודית, מעמיקה ושתוביל אותי בסופו של דבר לנקודת הפתיחה הטובה ביותר בשוק העבודה. כשהתחלתי את ההכשרה הפנמתי מה שנאמר לי – אין שיעורים, אתה מקבל בתחילת היום worksheet ותרגיל שאם תדע לקחת את הכלים שנותנים לך בזמן ההכשרה – תדע לפתור. מבחינה חברתית הקבוצה מתמודדת עם האתגר בעבודת צוות, שזה Skill מאוד משמעותי בתחום הזה".

גלית, בוגרת לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובדת כמפתחת

גלית | מפתחת תוכנה

"הגעתי לאינפיניטי כי הייתי בצומת בחיים ורציתי לנסות משהו חדש. ההכשרה מאתגרת מאוד ולכן היא גם מוציאה את האנשים הכי טובים. המנטורים זורקים אותך למים, מעודדים, נותנים מוטיבציה ואתה מגלה שזה באמת אפשרי. ההכשרה מועברת בשיטה של "תלמד לבד ותעשה" – ברגע שבונים עם הידיים ומתכנתים לבד, יודעים לעשות את זה הכי טוב".

קרן, בוגרת לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובדת כמפתחת

קרן | מפתחת תוכנה

"הגעתי לאינפיניטי דרך המלצה של ארגון She-Codes, כי רציתי לעשות שינוי בקריירה שלי כמוזיקאית. ההכשרה קשה ומדמה יום עבודה בתעשייה, זה שווה כל רגע, ממש להיכנס לתעשייה דרך הלימודים. המנטורים מלווים ומלמדים את החומר לאורך כל התהליך ובקבוצה יש אחלה חברה שבאים להתחיל את הקריירה פה. במהלך ההכשרה המנטורים והפסיכולוגים באינפיניטי מלווים את תהליך הראיונות עבור HR וזה עוזר מאוד. זה שינוי מא' עד ת' ומי שמתלבט אם לעשות את המסלול הזה, אני לגמרי ממליצה".

משה, בוגר לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובד כמפתח

משה | מפתח תוכנה

"הגעתי למסלול הקריירה באינפיניטי אחרי 3 שנות לימודי רפואה, בהן תחום פיתוח התוכנה פשוט לא יצא לי מהראש. עשיתי המון בירורים והגעתי למסקנה שאינפיניטי הוא המקום הנכון עבורי. כבר בהתחלה הרגשתי שלוקחים אותי צעד צעד, שיש דגש על עבודת צוות, עזרה הדדית בין הסטודנטים, בלי תחרות ועם אווירה נעימה של התקדמות ביחד. במהלך ההכשרה אינפיניטי עושה הכל מאחורי הקלעים כדי לשלב את הסטודנטים בחברות השונות וזה יתרון גדול".

מיתר, בוגרת לימודי פיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס, עובדת כמפתחת

מיתר | מפתחת תוכנה

"הגעתי מתחום הנדסת ביוטכנולוגיה והרגשתי שאני לא ממצה את עצמי. רציתי לעבוד בתפקיד משמעותי עם תחושה של שליחות, שבו גם אוכל להתקדם ולהתפתח. ההכשרה האינסטנסיבית של אינפיניטי לא רק גרמה לי להיות מתכנתת טובה יותר, אלא העניקה לי את הכלים להצליח במגוון רחב של תחומים".