אינפיניטי לאבס רמת גן

היי, אנחנו Infinity Labs סניף רמת גן – נעים להכיר!

ב-2014 הקמנו את סניף הדגל של Infinity Labs ברמת גן. זה המקום שבו נוסדנו, גדלנו וצמחנו במרוצת השנים ממשרד קטן ל-3 קומות מצוידות ושוקקות חיים.

הסניף ממוקם במתחם בורסת היהלומים ברמת גן, במרחק נגיעה מתחנת רכבת מרכז ובצמוד לקווי התחבורה הציבורית העיקריים באזור. כאן מרבית הבוגרים שלנו הוכשרו לקריירה מלאת אתגר ועניין בעולם ההייטק.

בסניף רמת גן תמצאו לא פחות מ-22 מעבדות תוכנה משוכללות ומצוידות במגוון הכלים הטכנולוגיים שיזניקו אתכם לקריירה החדשה שלכם בהייטק. המעבדות שלנו נועדו עבורכם – על מנת שתוכלו ללמוד, להתנסות, ולהרגיש באמת איך זה לעבוד כחבר צוות פיתוח בתעשיית ההייטק, והכל בליווי צמוד של צוות המנטורים המנוסה שלנו, שזמין תמיד לכל שאלה או התייעצות.

השיטה מציעה למידה אינטנסיבית ומעמיקה של העקרונות והארכיטקטורה של עולם התוכן וסביבת העבודה בכל מסלול נבחר, עבודה על ידי ביצוע פרויקטים Hands-On ברמה גבוהה מאוד וליווי על ידי מנטורים מקצועיים החולקים עם המשתתפים את הידע והניסיון שרכשו במהלך הקריירה שלהם, והמדמים עבור המשתתפים כל יום למידה ליום עבודה אמיתי בהייטק.

בסניף רמת גן מסלולי הכשרה בשלושה תחומים:

  • Software Development
  • DevOps Pro
  • Cyber Research Experts
  • Artificial Intelligence

 

סניף רמת גן, בדומה לסניף הצפוני שלנו בחיפה, פועל לפי המתודולוגיה הייחודית שפיתחנו באינפיניטי, אשר משנה את הדרך בה אנשים לומדים, חושבים ועובדים. שיטת הלימוד של אינפיניטי לאבס מעבירה את הפוקוס מ"נושא הלימוד" ל"דרך הלימוד". ההכשרה מועברת Hands-on, אין מרצים, אין ציונים, אין שקפים.

ההכשרות מתבצעות בקבוצות של 14 משתתפים שנבחרו בקפידה לתהליך במסגרת מיונים קפדניים. כך נוצרת סביבת עבודה אינטליגנטית וחזקה ובעזרתה אנו מאיצים את תהליך הלמידה ומכשירים את המשתתפים במיומנויות הנדרשות כדי להיכנס בצורה חלקה ולהצטיין בתעשייה מהיום הראשון בעבודה.

כתובת הסניף: זאב ז'בוטינסקי 1 רמת גן, בתוך קניון דימול.

שקופית קודמת
שקופית הבאה