קצת עלינו​

 Infinity Labs R&D היא חברת מחקר ופיתוח מבית Matrix, המפעילה מאז 2014 את מסלולי ההכשרה המובילים בישראל לתפקידים טכנולוגיים בהייטק.

מסלולי ההכשרה שלנו מתבססים על שיטת לימוד פורצת דרך שפיתחנו, הנקראת Infinity Mentored Social Learning (IMSL™️). השיטה מציעה למידה אינטנסיבית ומעמיקה של העקרונות והארכיטקטורה של עולם התוכן וסביבת העבודה בכל מסלול נבחר, עבודה על ידי ביצוע פרויקטים Hands-On ברמה גבוהה מאוד וליווי על ידי מנטורים מקצועיים החולקים עם המשתתפים את הידע והניסיון שרכשו במהלך הקריירה שלהם, והמדמים עבור המשתתפים כל יום למידה ליום עבודה אמיתי בהיטק.

בזכות שיטת הלימוד שפיתחנו, מעל 220 חברות הייטק, סטארטאפים ומרכזי פיתוח המובילים בישראל כבר מעסיקים מעל ל-1,500 בוגרים שלנו, וחוזרים בכל שבוע להמשיך לגייס בוגרים חדשים של מסלולי ההכשרה לתפקידים הדורשים 2-3 שנות ניסיון.

ההכשרה ללא עלות

תכנית מימון אטרקטיבית להוצאות מחיה מבית Infinity Labs ובנק לאומי

התכנית מעניקה אפשרות להלוואה עד 50,000 ₪ עם התחלת החזר לאחר שנה/תחילת העבודה ובריבית נמוכה

למה ללמוד דווקא אצלנו?

מסלולי הכשרה עם שיטת לימוד ייחודית

במקום שיעורים באקדמיה כמו במאה הקודמת, Infinity Labs יצרה שיטת לימוד פורצת דרך הנקראת Infinity Mentored Social Learning (IMSL™). שיטת לימוד זו מציעה למידה אינטנסיבית ומעמיקה של עקרונות וארכיטקטורת עולם פיתוח התוכנה וה-DevOps, עבודה על ידי ביצוע פרויקטים Hands-on ברמה גבוהה מאוד וליווי מנטורים מקצועיים החולקים עם המשתתפים את הידע והניסיון שרכשו במהלך הקריירה שלהם והמדמים עבור המשתתפים כל יום למידה ליום עבודה בצוות פיתוח אמיתי בהייטק.

שיטת הלימוד שלנו מאפשרת לכם לתת תפוקה וערך כבר מהיום הראשון בתפקיד וזו גם הסיבה שכבר מהיום הראשון תתקבלו לתפקידים שדורשים בדרך כלל 2-3 שנות ניסיון.

השלמה טכנית ייעודית

במקרה הצורך ולפי דרישות המעסיקים, אנו מספקים השלמת ידע טכנולוגי במשך 3-6 שבועות נוספים מסיום ההכשרה. זאת על מנת להבטיח עקומת כניסה חלקה לתפקיד הראשון בהייטק.

Win-Win Situation

Infinity Labs פיתחה מודל כלכלי ייחודי המייצר זהות אינטרסים ברורה בין החברה, משתתפי ההכשרות וכן החברות שמגייסות את בוגרי התוכניות.

מסלולי ההכשרה ניתנים על חשבוננו למתאימים. כבר לקראת סיום מסלול ההכשרה שבחרתם, מעל 220 חברות הייטק, סטארטאפים ומרכזי פיתוח מובילים בישראל יגיעו בכל יום לראיין אתכם ולגייס אתכם למשרות הדורשות 2-3 שנות ניסיון.

Infinity Labs מתחילה להחזיר את ההשקעה שהשקענו בכם רק לאחר שהתחלתם לעבוד! לא התחלתם לעבוד? אנחנו מפסידים!

קריירה ארוכת שנים וליווי של Infinity Labs לאורך כל הקריירה

גם לאחר שתתחילו לעבוד, Infinity Labs כאן לצידכם לאורך כל הקריירה ותיתן לכם גישה לתכנים של החברה, כך שתוכלו להתעדכן בכל זמן ולהישאר עובדים רלוונטיים ועצמאיים כפי שהמעסיקים בהייטק מצפים מכם להיות.

לומדים בכיף

הקודם
הבא

בוגרים מספרים

לקוחות ממליצים

״חלק מהאנשים שגייסנו מ-Infinity עברו הכשרות ייעודיות לפי סילבוס שהגדרנו מראש, על מנת שיגיעו כמה שיותר מוכנים למשימות שלנו, והם אכן הגיעו מוכנים. קיבלנו את האנשים, הם נקלטו בהצלחה בארגון בצורה די מהירה, והוכיחו בעיקר יכולות למידה עצמאית וכניסה לאזורים חדשים שהם לא הכירו לפני כן. לאורך זמן ראיתי שהאיכות של האנשים היא באמת יוצאת דופן. אני מאוד מרוצה מהאנשים גם ברמה האישיותית וגם ברמה המקצועית״

אייל

VP R&D

״ב-Infinity יש אנשים עם רצונות ויכולות מאוד גבוהים, והשילוב הזה של גם רצון וגם יכולת הוא בדרך כלל שילוב שיכול להבטיח הצלחה. הבוגרים של Infinity פשוט ידעו לקנות את האמון שלי, של המנהלים שלהם ושל ראשי הצוותים. לא מעט מהם נמצאים בעשרת הגדולים שלנו ואנחנו ארגון עם מעל ל-100 מהנדסים. אני לא רואה איך היום אנחנו מסתדרים בלעדיהם״

עופר

מנהל פיתוח בכיר

״ישנן כמה סיבות שבגללן החלטתי לגייס מ-Infinity. הידיעה שהמשתתפים בהכשרה הינם בוגרי תואר ראשון, ההבנה שלי שתהליך ההכשרה היה מאוד תובעני ובכלל השיטה, שכוללת תרגול רב, תוך כדי לימוד עצמאי ועבודת צוות שמדמה את אופן העבודה אצלי. הדבר האחרון שאהבתי זה הידיעה שבמידה ואני צריך השלמה של ידע טכנולוגי ספציפי לצרכים שלי, Infinity ישלימו את זה״

בני

ראש תחום מחקר ופיתוח

״היה לנו צורך לגייס כמות גדולה מאוד של אנשים ויש גם בהחלט מקום אצלנו לגייס אנשים שמסיימים תואר שהוא לא בהכרח תואר במדעים, או אנשים שהם מאוד מוכשרים שמעוניינים ויש להם תשוקה לתוכנה. זה עוזר לנו להגדיל את יכולת הגיוס שלנו ולקבל אנשים מעולים״

יורם

סמנכ"ל פיתוח

״הדברים שאני מחפשת ושחשובים לי בעובד, וזה מה שאני מצאתי בחבר'ה של Infinity שעובדים אצלנו, זה היכולת ללמוד לבד – לקחת משימה, להבין אותה, ללכת לחפש פתרונות, למצוא אותם ולממש אותם״

רחל

מנהלת תחום תוכנה

״ב-Infinity מכשירים עובדים היטב. העובדים תמיד מגיעים מוכנים, עובדים יפה, עובדים כמו כולם והם חלק מידי מהפקה של תוצרת בחברה״

רועי

מנכ״ל

"אלטרנטיבה לאקדמיה: Infinity מלמדת פיתוח תוכנה ב-7.5 חודשים"

"תכנית העילית שמסבה מצטיינים להייטק במקצועות שונים"

"בוגרי התכנית מסיימים את ההכשרה כשווי ערך לאנשי פיתוח"

"המסגרת הכי מחופשת על ידי מתעניינים בהסבה לפיתוח תוכנה"

רגע, לא חבל לפספס?

מבדק התאמה לתוכנית ללא עלות!

לבעלי ציונים גבוהים בפסיכומטרי ובתואר עם נכונות למשרה מלאה בזמן ההכשרה ובעבודה שלאחריה

*במסך הבא חשוב למלא את הפרטים שלך ונוכל לתאם מועד למבדק: