חווית הלימוד באינפינטי איכותית ולא מתפשרת, בעיקר בזכות הסגל המקצועי

עידן סבוב

 

 

עידן עובד כמפתח תוכנה בחברת cyber security בינלאומית מובילה.

” למדתי הנדסת מכונות בטכניון. לאחר שסיימתי את הלימודים, עבדתי כ-3 שנים כמהנדס מכונות בפיתוח מכני והרגשתי שמשהו חסר לי. רציתי להשתלב בפיתוח תוכנה ולא יכולתי לעשות זאת עם התואר שהיה לי, תואר נוסף לא היה רלוונטי ואז שמעתי מחבר על תכניות ההסבה וזו נראתה לי העסקה הטובה ביותר בשבילי. עשיתי קצת בדיקות ופניתי לאינפינטי לאבס.

ההכשרה היא סוג של “טירונות” ודורשת הרבה השקעה, מאמץ וזמן. לא היה קל אבל היה בהחלט מאתגר וכיף. ההכשרה מספקת בסיס רחב והרבה בטחון מקצועי להמשך הדרך.

במהלך ההכשרה רכשתי חברים טובים. קצת כמו בצבא, כאלו שנמצאים אתך באותה סירה ואתה יכול תמיד להתייעץ ולהיעזר בהם גם לאחר הקורס.

חווית הלימוד באינפינטי איכותית ולא מתפשרת, בעיקר בזכות הסגל המקצועי, כך שבמהלך העבודה לא יתגלו חוסרים בידע שנרכש. יש הרבה תמיכה ותמיד יש למי לפנות. יש תחושה של מטרה משותפת לכל הצדדים ושאתה לא לבד!

בשנים הקרובות אני מקווה להמשיך ולהתפתח בתחום פיתוח התוכנה.

אם יש לכם את היכולות והרצון להשתלב בתחום פיתוח התוכנה ואתם לא מפחדים מעבודה קשה, אני ממליץ לבחור בהסבה באינפינטי. המסלול הזה ללא ספק פותח בפניכם את כל האופציות להשתלב בתחום המבוקש ביותר בחברות המובילות בתעשיית ההייטק”.