פרקטיקה ולא רק תיאוריה

jacob

יעקב עשה את המסלול שעל פניו היה אמור להיות הקצר ביותר אל משרות הפיתוח – תואר ראשון במדעי המחשב. עם זאת, כאשר סיים את הלימודים ופנה לחפש עבודה, גילה שהדרך למשרה הנכספת אינה פשוטה כלל.

“היה לי קשה מאד להשיג ראיון עבודה, גיליתי שדרישות הקבלה מאד גבוהות גם למשרות של מתחילים. חיפשתי עבודה כ-3 חודשים ואז החלטתי שעדיף לפנות למסלול ההכשרה של איניפיניטי לאבס שייתן לי את הכלים שחסרים לי ויקדם אותי בשוק העבודה.

אינפינטי הבטיחו לי עבודה בסוף ההכשרה. עברתי את יום ההתאמה והתרשמתי שמדובר בהכשרה מקצועית מאד וכי לתהליך ההכשרה נבחרים מועמדים איכותיים ביותר.

תהליך ההכשרה היה אינטנסיבי ונמשך 28 שבועות. הלימוד באינפינטי הוא קבוצתי, האינטראקציה עם חברי הקבוצה חשובה מאד. כשאתה צריך עזרה תמיד יש מישהו שיכול לעזור בנוסף אתה לומד הרבה גם מעזרה שאתה מגיש לחברי הקבוצה. שיטת הלימוד שונה מאד מאופן הלימוד במהלך התואר, שם אתה מתמודד לבד עם המשימות.

בפועל ההכשרה באינפינטי עוסקת רבות בפרקטיקה ולא בתאוריה כמו בתואר הראשון.

לקראת תום ההכשרה התקבלתי למשרת פיתוח בחברה בתחום הביטחון. כיוונתי לנישה הזו מתחילת ההכשרה- זה עונה על השאיפות שלי, בשלב הזה, גם מבחינה טכנולוגית וגם מבחינת סוג החברה.

אני מרגיש שקיבלתי באינפינטי את ההבנה המערכתית – איך עובדת המערכת כולה, מעבר לקוד שכתבתי, וכן קיבלתי את היכולת ללמוד לבד אם אצטרך בעתיד ללמוד שפות או מערכות חדשות.

במהלך שלוש השנים הבאות אני מתכנן ללמוד ולהתמקצע בתחום ובהמשך אני מכוון לתפקידים בכירים יותר של ראש צוות/ ראש פרויקט”.