תעבדו קשה למען העתיד שלכם

אבי התלבט איזה תואר כדאי לו לעשות. לאחר 5 שנים בצבא ובישיבת הסדר, הוא הרגיש שהכי נכון עבורו ללמוד מקצוע שיאפשר לו עבודה עם אנשים, לכן בחר בתעשייה וניהול במקום בהנדסת מחשבים.

בשנתיים האחרונות של התואר עבד במקצוע שהוא למד – כ- QA במכללה וכתומך PMO בחברה בטחונית, ואף הציעו לו להמשיך בעבודה כשסיים ללמוד. אולם זה לא ממש עניין אותו. במסגרת התואר נחשף לעולם התיכנות ואהב את התחום. כשעבד, יצא לו לראות מה עושים אנשי פיתוח והכיוון קסם לו. לכן כשבמהלך חיפושי העבודה, חבר סיפר לו על כך שהתחיל בהכשרה לפיתוח תוכנה באינפיניטי לאבס – הוא קפץ על הרעיון. כשהגיע ליום התאמה ונחשף לפעילות של החברה – התלהב עוד יותר.

שאלנו את אבי, מה הוא חושב על ההכשרה, וזה מה שהוא אמר לנו: “יש לי הרבה חברים שלמדו מדעי המחשב, והלימודים פה ברמה הרבה יותר גבוהה, בעיקר מבחינת הידע הפרקטי. מי שמגיע לכאן צריך לקחת בחשבון שהקורס מאוד עמוס ודורש השקעה רבה. מצד שני – מאוד מאתגר כאן, התרגילים מעניינים, העבודה מתבצעת בקבוצות קטנות, כך שיש עזרה הדדית, לא נותנים לאף אחד ליפול, והמנטורים מעולים!

אני רוצה לציין לטובה גם את תהליך הקבלה לעבודה – התראיינתי בכ-10 חברות, בליווי צמוד של הצוות באינפיניטי (כולל פסיכולוג). קיבלתי מהם המון טיפים, הכוונה, הכנה לראיונות, סימולציות, והרגשתי שאני משתפר מראיון לראיון. בסוף התהליך התקבלתי לחברת הייטק מעולה, לתפקיד של פיתוח ב-C#, ואני מאוד מרוצה. בימים אלה אני עושה באינפיניטי את כל ההשלמות הנדרשות, על מנת שאוכל להיכנס לתפקיד בקלות ובמהירות.”

אבי מסכם – “מעוניינים לעשות הסבה לתוכנה? אני ממליץ לכם לבחור באינפיניטי לאבס. עברתם את מבחני ההתאמה? אתם צריכים להכין את עצמכם לכך שהעבודה כאן קשה. אבל זכרו שאתם עובדים קשה למען עצמכם ולמען העתיד שלכם, כך שזה שווה את ההשקעה.”