בדיוק הקריירה שרציתי

אלמוג למד הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, עם התמחות בתוכנה ומחשבים. החלום שלו היה לשלב את שניהם. למרות ההתמחות בתחום התוכנה, הרגיש שחסר לו הרבה ידע, והתחיל לחשוב על אלטרנטיבות להשלמת החוסר. באחד משיטוטיו בפייסבוק ראה מודעה של אינפיניטי לאבס, הגיע ליום התאמה והתקבל לתכנית.

אלמוג הרגיש שזו הדרך שתקדם אותו בקריירה ותאפשר לו להגשים את החלום, והיה לו חבל לבזבז אפילו רגע אחד. לכן החל בהכשרה במקביל לפרוייקט סיום התואר, למרות הקושי האדיר הכרוך בכך.

“בדיעבד אני יכול לומר שהתהליך שעוברים באינפינטי הוא בדיוק כפי שמספרים למועמדים ביום ההתאמה. ההכשרה הייתה מאוד קשה ואינטנסיבית. הופתעתי מכך שאני לומד המון דברים חדשים, למרות שבאתי עם ידע לא קטן בשפות שנלמדות בהכשרה. הידע שצברתי באקדמיה לא באמת עזר. באינפיניטי מקבלים כלים להתמודד עם דברים אמיתיים – כמו בשוק העבודה – ולא עם מבחנים של אקדמיה. המנטורים באינפיניטי מאוד מקצועיים, העבירו את הדברים בצורה ממש טובה ותמכו לכל אורך הדרך.

לדעתי קיים פער גדול בין האקדמיה למה שקורה בפועל. גם מי שלומד תוכנה, ונזרק למים ללא הכשרה כמו באינפיניטי – נמצא בבעיה. לכן אני ממליץ להיכנס להכשרה הזו שהיא ממוקדת ונותנת המון ידע וניסיון, אני ממליץ על זה לחברים באופן שוטף. רק צריך להתכונן היטב ל-7 חודשים של עומס גדול מאוד.”

בימים הקרובים, אלמוג יתחיל לעבוד בחברת הייטק בעלת מוצרים מרתקים, ביוקנעם, בתפקיד מושלם עבורו, המשלב בין אלקטרוניקה לתוכנה.

“זו בדיוק הקריירה שרציתי. והידיעה שהצלחתי להגיע לעבודה הזו נותנת לי המון מוטיבציה והרגשה מעולה!”