אף פעם לא מאוחר

אייל הוא בחור מוכשר ויצירתי, שמדגים בהצלחה רבה מהי חשיבה “מחוץ לקופסא”.  אייל הינו בוגר הנדסת תעשייה וניהול בטכניון, אשר החל את הקריירה המקצועית שלו כבר בהיותו סטודנט, ושימש כיועץ לוגיסטי למערכת ERP, על תקן מהנדס. בהמשך, השתלב בהצלחה בחברה הפצה גלובלית מובילה כמנהל עבודה של כ – 35 אנשים, ואף תפקד כאחראי תכנון אספקות ובקרה תקציבית בהיקף של מיליוני שקלים, בחברת תקשורת גדולה.

לאחר 5 שנים בתפקידים שונים ומגוונים בתעשייה, אייל הרגיש שמשהו חסר. מאז ומתמיד הייתה לו אהבה למחשבים ולכן החליט להירשם לקורס מפתחי אפליקציות ב- JAVA, מה שחיזק את תחושת הבטן שלו  – שהגיע הזמן לכבוש את היעד הבא ולהיות מפתח תוכנה, וכך הצטלבה דרכו עם אינפיניטי לאבס.

אייל שמע רבות וטובות על חברת אינפיניטי לאבס, כך שכשאשתו גילתה שאינפיניטי לאבס פתחו סניף בחיפה, קפץ על ההזדמנות והגיש מועמדות. מכיוון שהיה אב טרי, בן 32, היו לו חששות, אבל הוא הרגיש שיש לו על מי לסמוך, שאף פעם לא מאוחר – והחליט “ללכת על זה”.

“כבר בתחילת ההכשרה הבנתי שאני מוקף באנשים איכותיים, עם מטרה מאוד ברורה – ללמוד. הייתה בינינו כימיה מצוינת, והרגשה שכולם פה למען כולם. מהר קלטתי גם את הסגנון של אינפיניטי – אין הרצאות, אין ישיבה בשורות, “חופרים” במקורות ידע ועובדים כמו צוות פיתוח, מדברים על בעיות ודרכי פתרון, משתפים בידע, מפרים אחד את השני בתמיכת המנטורים, שמעלים נקודות למחשבה ומעוררים את הדמיון, מגבשים כיוון ומקודדים את הפתרון. לאחר כמה חודשים כולם כבר מרגישים וחושבים כמו מפתחי תוכנה. הכלים האיכותיים שקיבלנו ניכרים באיכות הקוד שאנו כותבים”.

אייל מדגיש שהמנטורים הם אנשים עם המון ניסיון, ותורמים לסטודנטים גם בהבנת העולם האמיתי ולא רק בתאוריה. באופן כזה, בוגרי התכנית מצליחים לתת תפוקה מהרגע הראשון, בדומה לבוגרי מדעי המחשב עם ניסיון. לדבריו, “תוך 6 חודשים מתרחש מהפך בלתי נתפס שהוכיח את עצמו – כיום אני מפתח תוכנה בחברה ביטחונית מובילה. כבר אחרי שבוע בלבד סמכו עליי ונתנו לי לבנות כלי חדש שישמש את הצוות בצורה משמעותית בשלב זה של הפרויקט.

אני מקווה שבקרוב אהיה בעמדה שבה אוכל להגיע לאינפיניטי על מנת לגייס עובדים חדשים. אני יודע מה איכות הבוגרים.”