ממרצה לאקוסטיקה לראש צוות פיתוח תוכנה

IMG-20180327-WA0035

תומר אוהב ללמוד. הוא למד תואר ראשון בפילוסופיה ומתמטיקה בבר אילן, תואר בפיסיקה, ותואר שני באקוסטיקה באוניברסיטת Salford. לאחר הלימודים עבד כמרצה לאקוסטיקה, והרגיש שהוא זקוק למשרה יותר מאתגרת ולמקום בו יוכל להתקדם וליצור דברים חדשים. בחיפושיו אחרי עבודה בתחומים אותם למד, גילה שהשתלבות בעולם התעסוקתי לא פשוטה עבור מועמדים עם רקע פחות סטנדרטי, והבין שעליו לחפש כיוון חדש.

באחד מאתרי ה”דרושים” תומר ראה מודעה של Infinity Labs R&D. בזכות השכלתו הרחבה נחשף לתחומי ידע רבים, ביניהם עולם התוכנה (וההתנסות הזו הייתה חיובית). באקוסטיקה, במתמטיקה, בפיזיקה וכמעט בכל תחומי העיסוק, ישנו כיום רכיב של תיכנות. המוצרים או הפרוייקטים תמיד משלבים תוכנה (במוצר עצמו או בשלבי המחקר והפיתוח). תומר הבין שיהיה מועמד “שלם” יותר אם יביא איתו גם רקע של פיתוח תוכנה, ולכן החליט “ללכת על זה”.

ההכשרה הייתה מאתגרת אך מהנה. העבודה ב-Infinity Labs R&D אמנם מאוד אינטנסיבית, אך מבוצעת בסביבה נעימה, עם אנשים איכותיים ובאווירה טובה. לדבריו: “מורגש שהתכנית באה להכשיר לעבודה, בניגוד לאוניברסיטה שמכינה יותר לעולם המחקר. מי שמגיע לשוק מההכשרה של Infinity Labs R&D מוכן יותר לסביבת העבודה של העולם האמיתי, מכיר שיטות עבודה, והכניסה שלו לתפקיד תמיד תהיה חלקה יותר”.

תומר התקבל לעבודה כמפתח בחברת הייטק שעיסוקה קשור לתחום הכשרתו המקורית, בצוות שכלל גם אנשי פיתוח עם 7-10 שנות ניסיון. בשלב מסוים היה גל פיטורין ותומר שרד אותו, למרות שהיה חדש בתפקיד.

כיום, לאחר שנה וחצי בלבד בתפקיד, תומר קודם להיות מנהל הצוות!

“לפני שמכירים את Infinity Labs R&D, כששומעים על תכנית ההכשרה ועל תוצאותיה, זה נשמע מאוד מכירתי ולא אמין. אבל בסופו של דבר – יש תוצאות –

לתכנית מתקבלים אנשים טובים, אשר הופכים למתכנתים טובים, ומתקבלים למשרות מאתגרות וטובות.

וזה לא אחד מתוך קבוצה – זה הרוב המוחלט של מי שמתקבל לתכנית ההכשרה – כולם מוצאים את דרכם המקצועית, מתקדמים ומתפתחים. אני ממליץ בחום.”