המטרה – להגיע לתפקיד ראשון מאתגר בפיתוח תוכנה

20170718_105253

אביטל ד. למדה מדעי המחשב במכללת “מכון לב” וסיימה בהצטיינות. לאחר סיום התואר היה לה ברור ש”יחטפו אותה” בשוק! שהרי אנשי פיתוח תוכנה איכותיים מבוקשים מאוד. אולם חלומות לחוד ומציאות לחוד – מסתבר שלא קל להגיע לראיונות, ולא כל שכן למצוא תפקיד בחברת הייטק. היה לה ברור שכדי להגיע למשרת חלומותיה – משרה מאתגרת, שמאפשרת מתן ערך אמיתי לחברה וסיפוק אישי – תאלץ להקריב כמה שנים על מנת לרכוש ניסיון.

לאחר כשלושה חודשים מתסכלים של חיפושי עבודה אינסופיים, חברות של אביטל הציעו לה להגיע ליום התאמה ב-Infinity Labs R&D, תכנית ההכשרה המהפכנית לאקדמאים מצטיינים. מאז התחולל בחייה מהפך (כהגדרתה). בימים אלה, פחות מחצי שנה לאחר שהחליטה להצטרף ל- Infinity Labs R&D, אביטל התקבלה לתפקיד מרתק בחברת הייטק מובילה – היא תהיה בצוות שמפתח תוכנה לבניית מודולים בתלת-מימד.

פלא? לא ממש. אביטל מספרת על מבדקי קבלה קפדניים, על תכנית לימודים אינטנסיבית ועל עבודה קשה: “התכנית לא מתאימה לכל אחד, צריך להיות טיפוס מיוחד כדי להצליח. רוב חברי הצוות שלי בכלל לא למדו משהו שקרוב למדעי המחשב, ותוך חודש הצליחו לדבר איתי באותה רמה!”.

יתרון נוסף בתכנית ההכשרה של Infinity Labs R&D היא שנחסך מהסטודנטים שלב חיפוש העבודה. בכל יום מגיעות ל- Infinity Labs R&D חברות הייטק, על מנת לראיין סטודנטים, שנמצאים כחודש לפני תום תכנית ההכשרה.

אביטל מסכמת: “מי שמתאים, רוצה ומצליח להתקבל לתכנית ההכשרה הייחודית של Infinity Labs R&D , זוכה לקפיצת מדרגה יוצאת דופן בקריירה, שלא היה יכול לקבל באף דרך אחרת. לי זה שינה את החיים, ולמרות הקושי – אפילו נהניתי מהתהליך.”